Zoom наростить присутність в США залученням 500 інженерів

Протягом двох років Zoom планує найняти 500 інженерів-програмістів для дослідницьких і дослідно-конструкторських підрозділів в Фініксі і Піттсбурзі, повідомляє Reuters.

Протягом всього терміну карантину в світі спостерігається значний сплеск популярності сервісу для відеоконференцій, навіть незважаючи на всі проблеми застосунку з захистом даних користувачів. Zoom користуються сім’ї, друзі і організації, за даними самої компанії, в квітні аудиторія її продукту склала близько 300 млн чоловік, у порівнянні з 10 млн в грудні.

Раптове падіння трафіку виявило ряд проблем з безпекою та конфіденційністю, які змусили Zoom призупинити розробку нових функцій на 90 днів, і зосередитися на вирішенні цих проблем.

На сьогоднішній день весь штат компанії розділений між штаб-квартирою в Сан-Хосе і Китаєм. Фінансовий директор Zoom Келлі Стекельберг розповіла Reuters, що компанія шукає офіси біля Університету штату Арізона і Університету Карнегі-Меллона, щоб залучити до співпраці талановитих інженерів. Найм почнеться негайно, а нові співробітники будуть працювати з дому, щонайменше, до вересня.

Раніше ми писали про те, що зараз відбувається з Zoom

Фото: Reuters