З 15 по 28 лютого поповнюйте рахунок 4Game на сайті LeoGaming і отримуйте + 7% до кожного платежу

Процесингова компанія LeoGaming запускає нову бонус-акцію в платформі онлайн-геймінгу 4Game. У період з 15 по 28 лютого поповнюйте баланс свого облікового запису 4Game на сайті LeoGaming і отримуйте на +7% коштів на свій аккаунт. Бонус поширюється на необмежену кількість поповнень.

Можливість поповнення доступна на сайті LeoGaming в будь-який час і день тижня. Оформлення платежу потребує лише чотирьох простих кроків та менше двох хвилин вашого часу. Будь-які комісії за платежі відсутні. Поповнити 4Game можна за посиланням.

LeoGaming, www.leogaming.net – українська fintech-компанія, що працює на ринку з 2010 року. Здійснює процесинг платежів для онлайн-ігор, ігрових сервісів та інших послуг, а також розробляє комплексні платіжні рішення для великого бізнесу.

4Game, www.4game.com – міжнародна платформа, що надає доступ до популярних ММО-ігор. Вона надає можливість купувати та завантажувати ігри через власний додаток 4Game. Платформа також підтримує магазин внутрішньоігрових товарів, форум, інформаційний портал і дистрибуцію одиночних ігор. Має в своєму каталозі понад 30 ігор, серед яких Lineage II, Aion, Point Blank, Ragnarok Online та ін.