Youtube дивляться по телевізору більше 100 млн американців щомісяця

Американські глядачі YouTube все частіше надають перевагу великим екранам ніж телефонам. За даними Google, понад 100 млн осіб дивляться YouTube по телевізору в США щомісяця. Про це повідомляє Engadget.

Час перегляду сервісу по телевізору також збільшився: на 80 відсотків у порівнянні з минулим роком, а час перегляду контенту в реальному часі зріс на 250 відсотків в березні в порівнянні з 2019 роком.

YouTube представив статистику в рамках своєї презентації NewFronts, галузевого заходу, призначеного для цифрових рекламодавців. Компанія також анонсувала нову лінійку оригінальних програм, в тому числі «Ultimate Home Championship», віртуальне змагання за участю спортсменів і YouTube-блогерів. Шоу буде організовано баскетболістом Стефеном Каррі для збору коштів на боротьбу з COVID-19.

Google давно намагається перенести YouTube з екранів телефонів на великі екрани. Тепер, схоже, ці зусилля окупаються. Свій внесок в це внесла і пандемія коронавірусу, що змусила безліч людей залишитися вдома і проводити більше часу перед телевізором.

Нагадаємо, як змінилися уподобання глядачів Youtube: чотири тенденції

Фото: Reuters