Адміністрація Байдена отримала усі соцмережі Білого дому. Як це було

Після низки блокувань та скандалів, пов’язаних з Трампом і соцмережами, акаунти останніх нарешті передали новому президенту США Джо Байдену. «Процес» зібрав основні етапи передачі соцмереж.

Так, Байден вже отримав доступ до президентського аккаунту @POTUS (President of The United States) в Twitter та опублікував там перший твіт:

«Коли справа доходить до подолання криз, з якими ми стикаємося, не можна втрачати час. Ось чому сьогодні я прямую до Овального кабінету, де відразу приступлю до роботи, беручи рішучі дії та надаючи негайну допомогу американським сім’ям»

Віце-президент США Камала Харріс прийняла присягу разом з Джо Байденом та вже отримала доступ до офіційного Твіттеру віце-президента. «Це честь бути вашим віце-президентом», — написала Харріс.

У Facebook в середу підтвердили передачу адміністрації Байдена акаунту з мільйонами підписників Білого дому в Facebook та Instagram. Це акаунти @POTUS, @VicePresident і @VP, та @FLOTUS. Перенесення передплатників займе якийсь час.

Підписники з офіційної сторінки Білого дому в Facebook та облікового запису Instagram дублюються на сторінку Білого дому в Facebook і в Instagram нової адміністрації.

У Facebook підписники @POTUS, @VicePresident і @FLOTUS дублюються з особистих сторінок нових державних діячів і першої леді: @JoeBiden, @KamalaHarris і @DrJillBiden. У Instagram підписники @POTUS, @VP і @FLOTUS дублюються з особистих акаунтів, а саме @joebiden, @kamalaharris і @drbiden.

У чоловіка віце-президента Харріс Дуга Емхоффа з’явилися нові акаунти: @SecondGentleman в Facebook та @Secondgentleman в Instagram.

На сайт Білого дому whitehouse.gov внесли зміни, пов’язані з президентством Джо Байдена, а також повернули версію сайту іспанською мовою — La Casa Blanca.

Іспанську версію сайту призупинили у 2017 році, після вступу на посаду президента Дональда Трампа. Раніше, за президентства Обами та Буша, цю версію оновлювали. При цьому заархівований сайт Білого дому за Трампа залишиться доступним.

На сайті Білого дому з’явилося ще одне нововведення або, скоріше, пасхалка. У коді сайту можна знайти повідомлення від Цифрової служби США, власної технічної команди Білого дому. «Якщо ви читаєте це, нам потрібна ваша допомога, щоб відновитися та стати кращими». Тут цитується один із слоганів кампанії Байдена — Build Back Better. У повідомленні заховане посилання на подачу резюме на сайті Цифрової служби.

Зараз Цифрова служба США має намір отримати 200 мільйонів доларів для найму персоналу. Виділення фінансів агентствам кібербезпеки — одна з відповідей адміністрації Байдена на злом SolarWinds російськими хакерами, через який постраждали державні та приватні організації в США.