WhatsApp обмежив пересилання повідомлень до одного контакту за раз

У месенджері WhatsApp тепер пересилати вірусні повідомлення можна буде тільки одному користувачеві за раз. Вірусними повідомленнями вважаються ті, які були переслані по ланцюжку п’ятьма і більше користувачами. Такі заходи керівництво месенджера приймає для боротьби з дезінформацією про пандемію коронавірусу, повідомляє The Verge.

«Ми знаємо, що багато користувачів відправляють корисну інформацію, а також забавні відео, меми та інший контент, який вони вважають значимим. В останні тижні люди також використовували WhatsApp для організації груп підтримки для медичних працівників. Тим не менш, ми спостерігали значне збільшення обсягу пересилання, яке, за словами користувачів, може викликати інформаційну перевантаження і сприяти поширенню дезінформації. Ми вважаємо, що важливо уповільнити поширення цих повідомлень, щоб WhatsApp залишався місцем для особистого спілкування», – повідомили представники сервісу.

Протягом майже всього часу існування WhatsApp користувачі легко могли переслати одне повідомлення відразу 256 контактам за раз. Ці повідомлення не відзначалися як ті,що пересилаються і наскрізне шифрування WhatsApp практично не дозволяло владі визначати, хто може використовувати додаток для поширення образливої ​​інформації і цькування.

У 2018 році WhatsApp почав експериментувати з обмеженням кількості повідомлень, що пересилаються. Також їх почали позначати як ті, що неодноразово пересилаються. У 2019 месенджер обмежив число людей, яким можете переслати одне повідомлення до п’яти.

Раніше ми писали про те, що Facebook і Instagram будуть боротися з фейк про коронавіруси в українських новинах.