Власник TikTok займеться розробкою напівпровідників

FILE PHOTO: TikTok logos are seen on smartphones in front of a displayed ByteDance logo in this illustration taken November 27, 2019. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo

Китайська корпорація ByteDance, що володіє популярним відеосервісом TikTok, розширює свій штат для виробництва напівпровідників.

Компанія розмістила не менше десятка вакансій, пов’язаних з мікрочіпами, включаючи інженерів по апаратному та програмному забезпеченню в таких містах, як Шанхай і Пекін. Представник компанії підтвердив, що вони шукають фахівців для реалізації проектів в області напівпровідників, в тому числі розробці серверних чіпів на базі Arm Ltd. конструкцій.

ByteDance, заснована Чжаном Іміном, стала найціннішим стартапом в світі завдяки успіху TikTok і його китайського клону Douyin.

Під час Всекитайських зборів народних представників в цьому місяці уряд зобов’язався збільшити витрати і стимулювати дослідження в галузі новітніх напівпровідників і штучного інтелекту, щоб посперечатися з США за глобальне домінування на ринку.

Нагадаємо, TikTok звернувся до суду з проханням скасувати указ про видалення сервісу з магазинів додатків