Virgin показала салон надзвукової капсули Hyperloop

Компанія Virgin випустила промо-ролик, в якому детально показаний салон останньої версії капсули Virgin Hyperloop. Також на відео показано як пасажири сідають в вакуумний потяг і їх подорож на надшвидкісному транспорті.

Серед особливостей салону можна помітити штучний світловий люк, що імітує природне світло і світлодіодні повідомлення, що передають дані про хід і швидкості поїздки. Також окрему увагу в ролику приділили наявності бездротовій зарядці для смартфона.

Кожна капсула розрахована на 28 пасажирів. Поїзд буде рухатися до місця призначення без зупинок, а вартість квитків буде варіювати в залежності від маршруту. У компанії пообіцяли зробити їх доступними.

«Все просто. Якщо ціни будуть занадто високі, люди не стануть цим користуватися. Щоденні поїздки на швидкісному транспорті зараз для більшості недоступні, але ми хочемо це змінити. Уявіть собі можливість дістатися до сусіднього міста, який зараз знаходиться в декількох годинах їзди, за кілька хвилин – і нескінченні перспективи, які відкриються », – заявив глава компанії Джей Уолден.