Virgin Galactic показала інтер’єр туристичного космічного корабля

Компанія мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic, яка планує організувати регулярні туристичні польоти в космос, презентувала інтер’єр космічного корабля VSS Unity.

Космічні туристи будуть розміщуватися на протиперенавантажувальних відкидних кріслах індивідуального розміру, зроблених зі сплаву алюмінію та вуглепластика.

Архітектура космоплана зроблена таким чином, щоб полегшити переміщення пасажирів по салону в умовах невагомості; По всій кабіні, в тому числі і в даху, встановлено 12 ілюмінаторів для зручного спостереження за Землею і космосом.

Всю актуальну інформацію про подорож пасажири будуть бачити на персональних дисплеях на спинках сидінь. По всьому салону встановлені 16 камер високої роздільної здатності, які будуть записувати відео і знімати фото для туристів протягом усього польоту.

Автоматичне підсвічування по всьому кораблю буде створювати відповідну атмосферу для кожної фази подорожі.

Автором елегантного і футуристичного дизайну салону стало лондонське бюро Seymourpowell, а скафандри розробив знаменитий виробник спортивного екіпірування Under Armour.

Планується, що до кінця цього року один з таких кораблів здійснить перший політ з 6 пасажирами на борту. Апарат підніме їх на висоту 100 км, де туристи зможуть випробувати стан невагомості. Незважаючи на те, що один квиток на таку подорож коштує 250 тисяч доларів, у компанії вже набралося 600 бажаючих, які внесли передоплату в 1 тисячу доларів.

Нагадаємо, Virgin Galactic і NASA об’єдналися для створення надзвукового авіалайнера

Фото: Virgin Galactic