Від танців до програмування. 11 додатків для підвищення скіллів

Офіси поступово відновлюють роботу разом із послабленням карантину — про це явно говорять щоденні затори на київських дорогах. На винос відкриваються кафе та бари, а отже тимчасово безробітних людей стає все менше. Але поради, як не втратити розум на карантині, все ще актуальні — невідомо, коли у повній мірі відновиться робота транспорту у великих містах України, не кажучи про кінотеатри та аеропорти. Тому «Процес» все-таки вирішив випустити список корисних для самонавчання додатків. Стане в нагоді й після карантину.

Duolingo

Android і iOS. Безкоштовна та преміальна підписка

Девіз Duolingo «Вивчи мову безкоштовно. Назавжди» звучить трохи загрозливо. Але сам додаток дуже зручний, дає широкий вибір мов для вивчення та короткі прості вправи для щоденної практики. Платна підписка прибирає рекламу і дає більше опцій.

Simply Piano

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

Якщо ви давно збиралися навчитися грати на піаніно, але все не було часу, вам допоможе цей додаток. Він дає завдання, а для перевірки виконання слухає вас через мікрофон. У Simply Piano є бібліотека різних пісень для гри, два безкоштовних курси та безліч платних.

Mimo

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

Програма для тих, хто хоче осягнути ази коду. Mimo дає можливість зробити це без зайвих зусиль. Додаток підтримує кілька популярних мов програмування. Платна підписка відкриває всю бібліотеку мов.

Anchor

Безкоштовно на Android і iOS.

Додаток належить популярному сервісу Spotify, але орієнтований він не на музику, а на подкасти. З його допомогою ви зможете записувати і редагувати власні подкасти, додавати музику, а потім публікувати записи в різних сервісах подкастів.

Blinkist

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

Пообіцяти собі читати багато книг під час карантину легко, виконати цю обіцянку — складно. Blinkist намагається полегшити цю справу. Додаток створює 15-хвилинні аудіокниги з нехудожньої літератури — тобто робить короткі перекази. Підписка відкриває повну бібліотеку і можливість прослуховування в автономному режимі.

Yousician

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

У вас є гітара, до якої ніхто не торкався роками? Її час настав! Yousician — додаток для навчання грі на гітарі або укулеле, з невеликими завданнями, заснованими на знайомих піснях. Як і у Simply Piano, додаток слухає ваші вправи і дає зворотний зв’язок.

SketchAR

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

Ця програма для малювання стане в нагоді і тим, хто вміє намалювати щось, крім парочки ліній. SketchAR використовує доповнену реальність для навчання малюванню. У додатку можна почати з нуля або вибрати різні теми, наприклад, тварини або графіті.

Yummly

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

Якщо ви все ще боїтеся ходити до кафе, Yummly допоможе з приготуванням та пошуком нових рецептів і інгредієнтів для них. Не все так банально – цей додаток допомагає знаходити рецепти на основі тих продуктів, які є у вашому холодильнику.

Steezy Studio

Android і iOS. Безкоштовна і преміальна підписка

У вас обидві ноги — ліві? Ця програма допоможе використовувати нечисленні карантинні дні для вивчення танців. Звільніть себе місце вдома, і вмикайте один з понад 500 уроків в різних стилях. Там є навіть хіп-хоп і брейк.

Google Arts & Culture

Безкоштовно на Android і iOS

Поки закриті музеї, художні галереї та кордони, виручить додаток від Google. Він пропонує віртуальні тури більш ніж 2000 культурних пам’яток по всьому світу з використанням фотографій, відео та віртуальної реальності.

Coursera

Безкоштовно на Android і iOS, платні покупки в додатку.

На Coursera можна ознайомитися з курсами програмування, мистецтва і дизайну, науки і бізнесу, а також з іншими з 3500 тисяч курсів разом з відеолекціями. Також можна спілкуватися з іншими студентами та інструкторами. Деякі курси безкоштовні, а на платних курсах видають сертифікати.