Віце-президент General Motors: в середині 2020-х продажі електрокарів різко зростуть

Віце-президент по електричним і автономним автомобілям General Motors Кен Морріс в інтерв’ю Automobile поділився своїм прогнозом щодо майбутнього електромобілів.

Морріс не згоден з аналітиками, які вважають, що через 10 років частка електрокарів складатиме всього 15% від загального ринку. Він пророкує, що вже в середині 2020-х років темп переходу людей на елктромобілі різко прискориться. Про це повідомляє Hightech.plus з посиланням на Electrek.

«Я сподіваюся, і інтуїція підказує мені, що поворотний момент настане в середині 2020-х, коли люди раптово почнуть купувати електромобілі швидше, ніж будь-хто міг передбачати, просто тому що вони дарують фантастичний досвід водіння. І коли вони звикнуть заряджати машину як телефон ночами, то їм більше ніколи не доведеться заїжджати на заправку », – вважає Морріс.

Топ-менеджер стверджує, що навіть обвал цін на нафту і пандемія COVID-19 не завадить переходу GM на електрокари, якщо корпорація продовжить знижувати націнку на електротранспорт. Віце-президент обіцяє, що в найближчі п’ять років його компанія представить клієнтам вигідні пропозиції переходу на електротранспорт.

Нагадаємо, Morgan Stanley: пандемія коронавірусу залишила Tesla без конкурентів в сфері електрокарів

Фото: Reuters