В оновлених правилах Spotify з’явилася Україна. Анонс сервісу очікується 15 липня

В оновленій редакції правил користування найбільшого стрімінгового сервісу Spotify з’явилася Україна. Про це повідомляє AIN.ua.

14 липня на сайті Spotify була опублікована нова версія політики з розширеним списком країн, на які вона поширюється. Серед них опинилася і Україна – в розділі вікових обмежень. Згідно з правилами компанії, українські користувачі можуть користуватися сервісом тільки по досягненню 18 років або з 14 років при наявності дозволу від батьків.

Однак, крім цього, для використання Spotify необхідно також проживати в країні, де послуга доступна. Цьому критерію Україна поки не відповідає.

Офіційно Spotify відсутній в українських версіях App Store і Google Play, а при спробі оформити підписку або завантажити додаток з офіційного сайту Spotify видає помилку.

Україна також згадується в таблиці юрисдикцій. Тобто свої права громадяни України зможуть залишити в шведському законодавчому полі.

На жаль, поки Spotify не оголошував про плани із запуску в Україні.

Оновлено 16:36: В українській веб-версії Spotify з’явилися розцінки в доларах на передплату, поки вони повторюють американські.

Нагадаємо, IKEA вийшла на український ринок і запустила офіційний онлайн-магазин

Фото: Reuters