У 2020 році популярність мобільних фінансових сервісів серед абонентів Київстар зросла на 19%

В середньому в четвертому кварталі близько 900 000 абонентів передплаченого зв’язку Київстар скористалися платіжним продуктом «Смарт-гроші», про це свідчить аналітичний звіт* про затребуваність фінансового продукту «Смарт-Гроші» від Київстар.

У 2020 році в порівнянні з 2019 число тих, хто віддає перевагу оплатам за послуги з мобільного рахунку, зросло на 19%. Найпопулярнішими сервісами оплати з мобільного рахунку стали – благодійні внески через USSD, оплата телебачення та інтернету, міжоператорський переказ коштів, оплата проїзду в міському транспорті та в таксі, поповнення ігрових акаунтів та погашення кредиту.

«Ми бачимо, що популярність оплати товарів і послуг з мобільного рахунку стабільно зростає. Тому ми зі свого боку постійно поповнюємо каталог «Смарт-Гроші», адже безготівкові сервіси роблять цифрову економіку для населення доступніше. Крім того, платити з мобільного рахунку також гігієнічно, зручно і надійно, як і банківською карткою», – коментує Олена Суворова, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії або кешбеком на різні види послуг. У 2020 році спільно з міжнародною платіжною системою LEO, розрахунковим банком якої є IBOX Bank, для абонентів Київстар були запущені нові популярні сервіси: оплата електроенергії з Львівенергозбут, оплата парковки в Харкові і в додатку Parking UA, а також покупка ліків з Liki.24.

«В Україні існує великий сегмент людей, які з певних причин не використовують карту як платіжний засіб або зовсім не мають рахунку в банку. Співпрацюючи з Київстар в рамках «Смарт-Гроші», нам вдалося реалізувати чимало проєктів як в сфері поповнення онлайн ігор з нашими сервісами, так і в оплаті комунальних послуг, e-commerce ніші і т.д. Платіж має високу конверсію, а процес оплати простий і зрозумілий – а значить це рішення однозначно затребуване серед своєї аудиторії» – доповнює Ірина Цибульник, начальник управління розвитку сервісів міжнародної платіжної системи LEO.

З каталогом сервісів можна ознайомитися на сайті money.kyivstar.ua, актуальні пропозиції та акції знайти в розділі Акції.

*Київстар проаналізував дані з користування сервісами у рамках фінансового продукту «Смарт-Гроші» у період 2020 року в порівнянні з 2019 роком серед абонентів передплаченого зв’язку Київстар (близько 20 млн абонентів).