Україна отримає першу партію вакцини через два тижні

Перші партії вакцини проти COVID-19 надійдуть в Україну вже через два тижні, тобто в середині лютого. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко.

«Україна почне вакцинацію в лютому, а вже через два тижні отримає вакцини. Завдяки спільним зусиллям Міністерства охорони здоров’я, уряду і президента, наша країна увійшла до переліку країн, яким глобальна ініціатива COVAX надасть вакцини проти COVID-19 в рамках першої хвилі розподілу. Для початку вакцинації вже підтверджено отримання Україною 117 тисяч доз вакцини виробництва компанії Pfizer – Biontech. Поставка цих вакцин в Україні почнеться через два тижні, тобто в середині лютого», – заявив Іващенко.

Крім цього, Міністерство охорони здоров’я підтвердило поставки препарату фармкомпанії AstraZeneca в розмірі 2,1 млн – 2,7 млн ​​доз. Дана вакцина буде поставлена ​​в Україну протягом першого-другого квартал 2021 року.

За словами Іващенка, на початку січня Україна відправила заявку на участь України до першої хвилі вакцинації з використанням вакцини Pfizer / Biontech.

Нагадаємо, вакцина від коронавіруса буде коштувати для українців 504 гривні