Угорщина планує ввести санкції проти соціальних мереж

Міністр юстиції Угорщини Юдіт Варга заявила про можливість накладення санкцій на американські соціальні мережі, за те, що вона назвала «систематичними порушеннями» свободи слова.

Міністр сказала, що на цьому тижні вона зустрінеться з угорським спостерігачем за конкуренцією, щоб обговорити можливі покарання за недобросовісну комерційну практику, а також скликати засідання комітету країни по цифровій свободі.

В умовах зростаючої хвилі критики деякі урядовці скаржаться на те, що вони описали як зусилля соцмереж, включаючи Facebook, щодо обмеження консервативних поглядів.

«Shadowban» означає дії соціальних мереж, таємно, в політичних цілях, що обмежують видимість і доступ до нашого аккаунту без нашого відома. Щоб зменшити їх охоплення, Facebook також обмежує видимість християнських, консервативних і правих поглядів. У мене є подібний досвід», – написала Варга в Facebook.

Варга заявила в своєму пості, що це питання має регулюватися на рівні Європейського Союзу, але зазначила, що можуть знадобитися більш швидкі дії: «Однак через систематичні порушення нам, можливо, доведеться діяти раніше», – сказала вона.

Нагадаємо, Facebook видалив 350-тисячну групу прихильників Трампа за заклики до насильства