Uber скоротить 600 робочих місць в Індії і 23% співробітників по всьому світу

Uber звільнить близько 600 співробітників в Індії в рамках глобального плану по скороченню 23% своєї робочої сили, повідомляє Reuters.

Минулого тижня в Uber заявили, що компанія зосередить свою увагу на двох основних сферах діяльності – перевезення пасажирів і доставки їжі, скоротивши штат більш, ніж на третину в усьому світі через пандемію COVID-19.

«Вплив COVID-19 і характер його наслідків не залишили Uber IndiaSA іншого вибору, окрім як скоротити чисельність робочої сили», – заявив президент Uber India і South Asia Прадіп Парамесваран.

У той же час конкурент Uber на індійському ринку Ola повідомив про скорочення близько 1400 робочих місць через падіння доходу на 95% в останні пару місяців.

В кінці березня обидва сервіси призупинили свою діяльність в Індії через заборону уряду на пересування громадян. З тих пір деякі обмеження були зняті, але компанії по всьому світу стикаються з проблемами через падіння попиту на їхні послуги.

Uber офіційно не розкриває кількість робочих місць в Індії, але джерело Reuters повідомило, що до скорочення в компанії працювало 2400-2500 співробітників.

Нагадаємо, Uber зобов’язав водіїв одягати маски і робити селфі перед початком робочого дня

Фото: Reuters