У Техасі відбувся перший в США суд присяжних по Zoom

У Техасі відбулося перше в США судове засідання присяжних по відеоконференції Zoom. Про це повідомляє видання Business Insider.

24 претендента в присяжні зареєструвалися в Zoom і пройшли процес відбору перед двома суддями. Запис підбору присяжних для розгляду справи транслювався в прямому ефірі на YouTube.

«Століттями, присяжні повинні були приходити до будівлі суду для виконання своїх обов’язків, але сьогодні суд прийшов до вас сам. Однак, я хочу, щоб ви з усією серйозністю поставилися до своїх обов’язків. Ви все ще виконуєте обов’язки присяжного, просто опинилися вдома», – підкреслив суддя Кіт Дін.

Він нагадав присяжним, що не дивлячись на домашню обстановку, присяжним доведеться зберігати конфіденційність судового процесу.

«Тобі доведеться сказати своїй родині, що часом їм доведеться виходити з кімнати і не підслуховувати», – сказав Дін.

Суддя Емілі Міскель допомагала потенційним присяжним і адвокатам в технічних деталях Zoom, і створила імітацію картини будівлі суду позаду неї.

Одноденний судовий розгляд – це так зване спрощене судове засідання за участю присяжних засідателів, в ході якого вони заслуховують стислу версію справи і виносять вердикт, який не має обов’язкової сили.

Нагадаємо, репортер Financial Times підслуховував відеоконференції конкурентів в Zoom і публікував їх конфіденційну інформацію

Фото: Reuters