У США представили PORTL – екран, що створює голограму для відеодзвінків

Лос-анджелеська компанія представила пристрій PORTL – екран, розміром з телефонну будку, що створює голограму людини в реальному часі.

Він здатний передавати зображення в 4K з будь-якої точки з інтернетом в режимі онлайн. При цьому співрозмовнику володаря PORTL аналогічний пристрій не знадобиться. Для повноцінного сеансу зв’язку досить лише білого фону і камери.

Крім спілкування пристрій також можна використовувати для трансляції голограм історичних особистостей в музеях або померлих родичів.

Висота приладу – 2,1 м, а ширина 1,5 м – цього достатньо щоб транслювати зображення людини в повний зріст. PORTL підключається до стандартної розетки.

Єдиною перешкодою для поширення таких винаходів є ціна – вартість стандартного PORTL дорівнює $60 тис. Пристрій з підтримкою штучного інтелекту StoryFile, здатного навчатися і підтримувати діалог – від $85 тис.

Проте, автор винаходу Девід Нуссбаум обіцяє в 2021 році випустити бюджетну версію свого дітища і впевнений, що, знайшовши популярність, подібні пристрої стрімко подешевшають протягом наступних 3-5 років.

Нагадаємо, Microsoft запатентувала видобуток криптовалюти зусиллям думки

Фото: PORTL