У «Сільпо» запустили систему самостійного сканування і покупки товарів за допомогою смартфона

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила систему, що дозволяє клієнтам за допомогою мобільного застосунку «Вільнокаса» (Scan & Go) самостійно сканувати і купувати товари. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Покупцям більше не знадобиться стояти в чергах кас, тепер вони можуть самі сканувати товари в залі і оплачувати їх через QR-код.

Для цього необхідно завантажити застосунок «Сільпо» і відкрити сканер, натиснувши на іконку кошика. З його допомогою користувач зможе сканувати штрих-коди на упаковках і етикетках продуктів, які потім будуть додаватися в електронну корзину.

В кінці необхідно натиснути кнопку «Перейти до оплати», після чого згенерується QR-код. Його покупець повинен відсканувати в одній з кас самообслуговування «Самокаса» для оплати покупок (картою, готівкою або через застосунок).

Доступ до послуги отримали постійні клієнти «Сільпо», які є учасниками програми «Власний рахунок». Скористатися системою «Вільнокаса» можна в 59 супермаркетах мережі, в яких встановлені каси самообслуговування.

Фото: Sergiy Kadulin