У Мінцифри вибрали фіналістів онлайн-конкурсу HackCorona in Ukraine

Міністерство цифрової трансформації обрало фіналістів конкурсу IТ-проектів для боротьби з коронавірусом #HackCorona. Про це повідомляється на сайті Мінцифри.

Початок конкурсу відбувся 1 квітня. За цей час Мінцифри вивчило 899 заявок – ідей, прототипів і готових продуктів, мета яких полягає у допомозі людям і бізнесу в умовах пандемії COVID-19. З них у фінал пройшли всього 22 учасники.

Тепер, протягом тижня, команда Мінцифри проведе онлайн-співбесіду в Zoom з кожним фіналістом.

У списку фіналістів: «3D-Друк для медицини» – централізований сервіс з 3D-моделювання та принта медичних засобів захисту і іншого приладдя; D3PT Trackek – додаток, що дозволяє відслідковувати власні соціальні контакти і перевіряти ризик підхопити COVID-19 в залежності від того, з ким і коли контактувала людина; COVID-19 Access Control – система контролю доступу до громадських місць і транспорту та інші.

За підсумками другого етапу будуть обрані відразу кілька переможців, які розділять між собою призовий фонд у розмірі 4 млн грн.

Конкурс #HackCorona підтримується такими партнерами, як програма EGAP, Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва, Фонд Східна Європа та Програма розвитку ООН.

Ми писали про те, що Нацбанк і Мінцифри запустять курс з фінансової грамотності для українців.

Фото: Reuters