У Китаї заборонили гру Animal Crossing: New Horizons через віртуальні мітинги за звільнення Гонконгу

Уряд Китаю заборонив продаж гри Animal Crossing: New Horizons. Багато активістів, втративши можливість через пандемію збиратися на вулицях, перейшли в віртуальний світ для створення акцій протесту проти політики Китаю. У грі вони збираються разом, малюють плакати на підтримку свободи Гонконгу і насміхаються над китайськими політичними лідерами.

Animal Crossing: New Horizons – це симулятор життя від компанії Nintendo. Гравець отримує свій острів, де йому належить побудувати власний будинок. Крім насиченого дозвілля, гравець може відвідувати острова інших гравців і кликати їх до себе в гості.

В офіційний продаж Animal Crossing: New Horizons в магазини Китаю ще не надходила. Але кожний бажаючий міг придбати європейську або американську версію гри в онлайн-магазині Taobao. В кінці березня в віртуальному світі гри поширилися острова, на яких гравці протестують проти авторитарного режиму КНР і вимагають звільнити Гонконг. Наприклад, активіст Джошуа Вонг, який очолює гонконгівський рух Demosistō організував віртуальні похорон генсеку КНР Сі Цзіньпіну і лідеру ВООЗ Тедроса Аданома.

Незабаром Taobao припинив продаж гри, пославшись на вимогу китайського регулятора.

В свою чергу ВООЗ закликає людей грати у відеоігри на карантині.

Фото: Nintendo