У Китаї розглянуть законопроект про спадкування криптовалюти

На щорічних Всекитайських зборах народних представників буде розглянуто законопроект, що пропонує включення віртуальної власності і криптовалюти у список успадкованих активів, пише Bitcoinist.

У разі прийняття депутатами відповідного документу нові правила увійдуть до Цивільного кодексу нарівні з положенням про захист приватної власності і контрактних зобов’язаннях. Поточне законодавство про спадкування враховує тільки цивільні активи, авторські права, нерухомість та культурні реліквії.

З прийняттям правок, цифрове майно буде передаватися згідно із заповітом або загальноприйнятими нормами правонаступництва.

Законопроект підтримав професор Університету Женьмінь Лісін Чжан. За словами вченого, існуюча версія закону застаріла і більше не відповідає актуальним вимогам суспільства. У той час, як нормативно-правова база протягом декількох десятків років залишалася незмінною, китайська економіка зробила великий стрибок. Оскільки Піднебесна увійшла в нову технологічну еру, відповідний крок необхідно зробити і її законодавству.

Нагадаємо, у Китаї введуть зарплати в національній криптовалюті

Фото: Reuters