Twitter видалив 70 000 акаунтів QAnon за три дні

Twitter заблокував більше 70 000 акаунтів, пов’язаних з рухом QAnon за поширення теорій змови. Соцмережа вперше почала боротися з QAnon влітку, але тепер посилила заходи після заворушень в Капітолії США минулого тижня.

«З огляду на жорстокі події в Вашингтоні, округ Колумбія, і підвищений ризик заподіяння шкоди, ми почали безповоротно блокувати тисячі облікових записів, які в основному були призначені для обміну контентом QAnon», – заявляє компанія. «З п’ятниці в результаті наших зусиль було заблоковано більше 70 000 облікових записів, причому в багатьох випадках одна особа веде кілька облікових записів. Ці облікові записи були задіяні в масштабному розповсюдженні шкідливого контенту, пов’язаного з QAnon, і в першу чергу були призначені для поширення теорій змови по всьому сервісу».

Twitter також зазначає, що ці дії «могли привести до зміни кількості підписчиків на тисячі для деяких людей». У зв’язку з цим ряд депутатів-республіканців і інших осіб, пов’язаних з Дональдом Трампом поскаржилися на втрату тисяч підписчиків за вихідні.