Творець Twitter продав свій перший твіт за $2,9 млн у вигляді NFT-токена

Jack Dorsey, co-founder and chief executive officer of Twitter Inc., arrives after a break during a House Energy and Commerce Committee hearing in Washington, D.C., U.S., on Wednesday, Sept. 5, 2018. Republicans pressed Dorsey for what they said may be the "shadow-banning" of conservatives during the hearing. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

Творець Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт у вигляді NFT-токена за $2,9 млн.

Твіт – «просто налаштовую свій twttr» – був першим твітом Дорсі, зробленим 21 березня 2006 року. Він був проданий на аукціоні на платформі Valuables, що належить американській компанії Cent.

При покупці використовувалася криптовалюта Ethereum за 1630,5 ETH, що на момент продажу становила $2,9 млн, підтвердив Кемерон Хіджазі, генеральний директор і співзасновник Cent.

Дорсі пообіцяв, що конвертує виручку від аукціону в біткойн і пожертвує їх людям, які постраждали від COVID-19 в Африці.

Твіт має форму невзаємозамінного токена (NFT) – свого роду унікального цифрового активу, популярність якого різко зросла в 2021 році. Кожен NFT має свій власний цифровий підпис на основі блокчейна, який служить публічним реєстром, дозволяючи будь-кому перевірити справжність активу і право власності на нього.

Нагадаємо, глава Twitter Джек Дорсі висловився з приводу блокування Дональда Трампа, назвавши його правильним рішенням