TikTok приєднається до кампанії проти дезінформації в ЄС

Новий генеральний директор TikTok Кевін Майер заявив керівнику ЄС з цифрових технологій Тьєррі Бретону, що його сервіс має намір відігравати активну роль в боротьбі з дезінформацією. Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова посадовця.

Останнім часом Бретон підштовхує технічних гігантів до активізації зусиль проти фальсифікацій в медіа-просторі. Протягом двох місяців він провів відеоконференції з генеральним директором Facebook Марком Цукербергом, генеральним директором Google Сундар Пічаї, генеральним директором Apple Тімом Куком і генеральним директором Twitter Джеком Дорсі, щоб просунути свою кампанію проти фейкових новин і дезінформації.

Популярність TikTok зросла під час кризи COVID-19, але в останній час на сервіс обрушилися скарги через втручання в недоторканність приватного життя і підозру у тісних зв’язках з китайським урядом.

«У мене була хороша розмова з Кевіном Маєром, генеральним директором TikTok. Розважаючи мільйони, TikTok грає важливу роль в боротьбі з дезінформацією», – заявив Бретон у своєму твіттері у вівторок після відеодзвінка Майєру.

Нагадаємо, TikTok виводить менеджмент з Китаю — Reuters

Фото: Reuters