Тестування програмного РРО тепер доступне малому та середньому бізнесу

З 15 липня тестова версія безкоштовного фіскального додатку програмного реєстратора розрахункових операцій (ППРО) стала доступна всім суб’єктам господарювання. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

Безкоштовний фіскальний додаток доступний на веб-сайті ДПС. Зареєструвати ППРО можна, подавши заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій (форма J / F 1316602), доступну за посиланням.

Представники бізнесу можуть ознайомитися з функціоналом програми в Електронному кабінеті платника податків, протестувати її і надати пропозиції щодо його вдосконалення. Тестування безкоштовного програмного рішення ППРО триватиме до 31 липня 2020 року.

«Введення програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення «РРО в смартфоні» стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків», – йдеться в заяві Мінфіну.

Відомство підкреслює, що використання РРО, для «певних видів діяльності II-IV груп фізичних осіб-підприємців», стане обов’язковим з 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, Мінфін повідомив, коли в Україні з’явиться додаток касового апарату в смартфоні