Tesla Model 3 можна використовувати в якості електростанції

Електромобіль Tesla Model 3 оснащений технологією двосторонньої зарядки, завдяки якій він здатний віддавати електроенергію назад в мережу. Про це повідомляє Hightech.plus з посиланням на Electrek.

Інженер Марко Гаксіола, який розбирав конструкцію Model 3 на замовлення конкурентів Tesla, виявив всередині зарядного пристрою DC-AC інвертор. Він допомагає повертати енергію в мережу, згідно з концепцією V2G (Vehicle to Grid). Трифазна технологія зарядки дозволяє використовувати її по всьому світу.

«До того ж, двосторонній дизайн повторюється тричі на одній платі зарядника Model 3. Це приклад резервної конструкції, який забезпечує працездатність навіть в разі відмови одного ланцюга. Крім того, це трифазний дизайн, так що його можна використовувати по всьому світу», – зазначив Гаксіола.

Збільшення числа електромобілів, здатних передавати зайву енергію мережі в період пікового навантаження, перетворить сферу енергетики. Потенційно електрокари Tesla, число яких вже перевищує мільйон, зможуть використовуватися в якості електростанцій і приносити дохід з продажу електроенергії.

Нагадаємо, Reuters: Tesla випустить економний акумулятор, який значно знизить вартість електрокарів

Фото: Reuters