Система антиспаму Instagram блокує публікації з #blacklivesmatter

На хвилі протестів проти поліцейського свавілля і расизму в США в соцмережах зросла кількість постів з хештегом #blacklivesmatter. Однак в Instagram деякі користувачі зіткнулися з видаленням і блокуванням публікацій, що містять цей хештег.

Незабаром представники Instagram пояснили, що виною всьому неправильна робота вбудованої системи антиспаму, пише Engadget.

«Ми знаємо, що деякі люди стикаються з блокуванням повідомлень при використанні хештега #blacklivesmatter або при спробі поділитися ними», – йдеться в повідомленні Instagram, опублікованому в Twitter. «У Instagram працює технологія, яка виявляє швидко зростаючу активність в соцмережі, щоб вчасно припиняти спам. З огляду на різке збільшення записів з #blacklivesmatter, ця технологія помилково розцінила їх як спам. Ми вирішимо цю проблему так швидко, як тільки зможемо».

У компанії підкреслили, що підтримують своїх користувачів, які використовують цей хештег і працюють над тим, щоб вони могли вільно висловлювати свою думку.

«Ми хочемо прояснити, що використання #blacklivesmatter підтримується і вітається в Instagram, і ми прискорено працюємо, щоб голоси, що використовують цей хештег, були почуті».

Хвиля протестів і заворушень піднялася в США після вбивства афроамериканця Джорджа Флойда поліцейським в Міннеаполісі.

Нагадаємо, Instagram розширює управління коментарями для боротьби з кібербулінгом

Фото: Reuters