США витратять $2,2 млрд на розвиток сфери штучного інтелекту і квантові технології

Адміністрація Дональда Трампа планує збільшити на 30% витрати на розробки в сфері штучного інтелекту і квантові технології в бюджеті на 2021 фінансовий рік. Сумарно на ці цілі планується виділити $2,2 млрд замість $1,7 млрд в поточному році. Близько $1,5 млрд буде направлена ​​на ШІ, а $669 млн – на квантові технології, повідомляє Нightech.plus з посиланням на Engadget.

В якості фінансування ШІ кошти будуть спрямовані на машинне навчання в тому числі в розвитку галузі охорони здоров’я, а квантові технології спрямовані на обчислення, криптографію і передачу даних на високих швидкостях, що дозволить розробити системи безпеки нового покоління.

«Штучний інтелект і квантова інформація – це галузі досліджень, що включають криптографію, зв’язок і квантові обчислення. Вони критично важливі для економічного зростання і національної безпеки», – заявив директор з технологій в адміністрації США Майкл Краціос.

Уряд буде спонсорувати дослідні інститути, створені Національним науковим фондом США, Міністерством сільського господарства і іншими відомствами.

Нагадаємо, у школах Південної Кореї будуть вивчати штучний інтелект 

Фото: Reuters