SpaceX відправить в космос чотирьох туристів до кінця цього року

SpaceX готується в цьому році відправити чотирьох приватних осіб в космос на борту корабля Crew Dragon. Компанія називає майбутню місію Inspiration4 «першою в світі повністю цивільною місією». Запуск планується здійснити з Космічного центру Кеннеді в останньому кварталі цього року.

Очолить експедицію засновник і генеральний директор Shift4 Payments Джаред Ісаакман. Одна з цілей місії – зібрати гроші для Дитячої дослідницької лікарні Сент-Джуда. З цією метою Ісаакман пожертвує два з трьох місць на судні іншим людям. Один із способів приєднатися до Inspiration4 – пожертвувати гроші лікарні.

Всі, хто візьме участь в польоті, пройдуть навчання у SpaceX. Курс буде стосуватися таких речей, як орбітальна механіка і поведінку в умовах невагомості. Також екіпаж навчать користуватися скафандром і реагувати на надзвичайні ситуації.

Inspiration4 в даний час є другою приватної місією, яку SpaceX запланувала для свого корабля Crew Dragon. На початку наступного року компанія відправить чотирьох космічних туристів, які заплатили по 55 млн доларів в десятиденну подорож на МКС.

Нагадаємо, названо імена перших космічних туристів, яких Crew Dragon доставить на МКС