Складаний смартфон Surface Duo від Microsoft буде коштувати 1399 доларів і вийде 10 вересня

Компанія Microsoft оголосила про те, що смартфон Surface Duo вийде 10 вересня. Про це компанія повідомила в своєму блозі. Пристрій примітний тим, що це перший смартфон Microsoft на Android, а також з двома екранами.

Surface Duo таким чином може з’явитися на ринку раніше Samsung Galaxy Z Fold 2, дата випуску якого поки не вказана – компанія просто підтвердила, що він буде доступний для попереднього замовлення з 1 вересня.

Surface Duo буде коштувати 1399 доларів, що на 600 доларів дешевше оригінального Galaxy Fold від Samsung і на 100 доларів дешевше за стартову ціну складного Motorola Razr. Складаний Z Flip від Samsung на 100 доларів дешевше Duo, але, як і Razr, цей пристрій меншого розміру, призначений для любителів розкладачок.

Перший телефон Microsoft на базі Android оснащений двома 5,6-дюймовими екранами, які об’єднуються в один великий 8,1-дюймовий дисплей PixelSense Fusion. Все це скріплене «революційним шарніром на 360 градусів». В розкладеному вигляді пристрій буде товщиною 4,8 мм. За словами Microsoft, це зробить його «найтоншим мобільним пристроєм на ринку», хоча, звичайно, він не буде виглядати таким витонченим, в складеному вигляді (товщиною приблизно 9,6 мм) в кишені або сумці.

Нагадаємо, Microsoft випустить гнучкий смартфон з двома дисплеями вже в кінці серпня

Фото: Microsoft