Сінгапур став першою країною, яка схвалила продаж м’яса з пробірки

Сінгапур став першою країною в світі, яка дозволила продаж м’яса з пробірки. У середу Продовольче агентство міста-держави дало американському стартапу Eat Just, відомому своїми замінниками яєць на рослинній основі, дозвіл на продаж вирощеної в лабораторії курки в якості інгредієнта курячих нагетсів.

Компанія повідомила NBC News, що спочатку поставки м’яса будуть обмеженими, і для початку тільки один ресторан буде продавати нагетси. Однак Eat Just планує в кінцевому підсумку продавати м’ясо безпосередньо споживачам, оскільки збільшує свої виробничі потужності.

М’ясо з пробірки відрізняється від рослинних альтернатив у таких компаній, як Impossible Foods і Beyond Meat. В даному випадку це справжнє м’ясо, яке створюється шляхом взяття стовбурових клітин з м’язової або жирової тканини тваринного та поміщення їх до середовища, що підтримує зростання. Джош Тетрик, генеральний директор компанії, порівняв цей процес з варінням пива. Отримана курка безпечна для вживання і містить велику кількість білка і різноманітний амінокислотний склад.

Стартап працював над отриманням дозволу регулюючих органів близько двох років. В рамках процесу він повинен був показати, що може стабільно виробляти культивовану курку.

Нагадаємо, KFC буде роздруковувати курячі нагетси на 3D-біопринтері