Швидкі вакансії і порівняння товарів: Google покращив картки миттєвої пошукової видачі

Google продовжує розширювати функціональність свого однойменного пошукача. У сьогоднішньому оновленні компанія поліпшила картки пошукової видачі (миттєвий результат пошуку, показує, наприклад, час або погоду). Про це пише Engadget.

Так, в картці покупок тепер будуть відображатися продукти, які шукав користувач, а також їх аналоги. Це покликано допомогти порівняти всі варіанти і прийняти краще рішення про покупку.

Картка вакансій допоможе користувачеві бути в курсі нових вакансій в його сфері. При пошуку йому будуть моментально відображатися релевантні списки вакансій, які з’явилися з моменту останнього пошуку. Це позбавить користувача від необхідності переглядати одні й ті ж результати знову і знову.

Google також поліпшив картку рецептів.

«Щоб легко спланувати свою їжі, ми оновлюємо картку дій з рецептами, щоб показати вам ще більш релевантні рецепти, які відповідають вашому запиту», – написав у своєму блозі менеджер по продукту Google Search Ін Хан Канг. «Так що тепер, коли ви будете шукати рецепти з куркою, ми покажемо відповідні рецепти, які ви недавно відвідували, і надамо попередній перегляд ескізів, щоб спростити вибір потрібного».

Нагадаємо, в Google Pay з’являться повноцінні банківські рахунки

Фото: Reuters