Шоу репера та фільми Нолана. Як гра Fortnite стала кінотеатром і концертним майданчиком

Гра Fortnite від американської компанії Epic Games вийшла у ранній доступ у 2017 році. Вона поєднує три режими: симулятор виживання Save the World, в якому потрібно зброєю боротися з зомбі, королівську битву Battle Royale на сотню гравців та «пісочницю» Creative, аналог Minecraft, в якому гравці можуть будувати власні споруди.

Завдяки карантину до початку травня кількість гравців в Fortnite зросла до 350 мільйонів осіб, всі разом вони провели в грі 3,2 мільярда годин. За рік аудиторія Battle Royale зросла на 100 мільйонів гравців.

На відміну від багатьох інших ігор, Fortnite – доля не тільки для геймерів, але ще і своєрідна громадська майданчик. До 2019 року там проводилися «заходи», так чи інакше пов’язані з грою, але в лютому 2019 го все змінилося.

Концерт у грі

2 лютого минулого року в Fortnite пройшов перший віртуальний концерт у королівській битві Epic Games. Ним став виступ діджея Marshmello.

Концерт тривав лише 10 хвилин. Гравців перемістили на простір перед «забудовою» і вимкнули їм можливість стріляти, а також дали можливість відродитися.

Після виступу учасників підрахували — за словами засновника The Game Awards Джеффа Кейлі, на концерті були присутні понад 10 мільйонів гравців, не враховуючи трансляції на YouTube, Mixer і Twitch.

24 квітня 2020 року в Battle Royale пройшов другий віртуальний концерт, шоу Astronomical репера Тревіса Скотта. За ним спостерігали понад 15 мільйонів людей, в тому числі 12,3 мільйона безпосередньо у грі. Це стало рекордом з одночасної кількості гравців онлайн.

Гігантський Тревіс Скотт прибув на майданчик на кометі, а під час самого виступу він змінював навіть силу гравітації в грі. Як і на першому концерті, шоу тривало всього 10 хвилин. У Fortnite Скотт представив новий трек The Scotts, записаний разом з Кід Каді.

Співробітники Epic Games підготували концерт віддалено через коронавірусну пандемію.

Кіно

14 грудня 2019-го у «Кошмарного кінотеатрі» всередині гри пройшов захід, присвячений фільму «Зоряні війни. Скайвокер. Сходження», прем’єра якого відбулася наприкінці грудня минулого року.

На майданчику у Fortnite був присутній аватар режисера фільму Джей Джей Абрамса.

У ніч на 22 травня у грі відбулася прем’єра трейлера нової картини Крістофера Нолана ( «Дюнкерк», «Початок», «Інтерстеллар») «Аргумент» (Tenet). Фільм розповідає про людину, яка знає слово «аргумент», здатне відкрити потрібні двері. Ще він вміє керувати часом і повинен зупинити Третю світову війну.

Прем’єру фільму заплановано на 17 липня 2020 року, але поки невідомо, чи відбудеться вона у термін через пандемію.

Джефф Кейлі з The Game Awards у своєму Twitter також анонсував показ одного з культових фільмів Нолана цього літа.