Sensor Tower: розважальні додатки користуються небувалим попитом на тлі пандемії коронавірусу

Аналітична компанія Sensor Tower проаналізувала, як змінилися уподобання користувачів щодо мобільних додатків в умовах пандемії коронавірусу в Європі, повідомляє Cossa.

Однією із перших, за даними аналітиків, постраждала транспортна галузь. Так у Великобританії показник завантажень програм виклику таксі Uber, Ola і Bolt за тиждень з 23 березня впав на 49%, 67% і 51% відповідно. Однак Uber вдалося врятувати ситуацію – з 30 березня, коли компанія прибрала плату за доставки і активацію Uber Eats, число завантажень за тиждень піднялося на 40%.

Аналогічний сценарій спостерігався і в Іспанії. У головних ролях: Uber, Cabify і BlaBlaCar, у яких в тиждень з 16 березня показник завантажень впав відразу на 10 тисяч. Змінити тенденцію вдалося тільки Uber, як і в Великобританії, за рахунок Uber Eats.

Кардинально протилежна ситуація відбувається в сфері розваг.

Статистика завантажень таких гігантів, як Netflix, Disney+ і Twitch, в березні підскочила на 28% в порівнянні з лютим і досягла сумарно 132 мільйонів.

Показник завантажень в розділі «Книги» в березні виріс на 21% в порівнянні з січнем і лютим.

У той же час, в категорії «Музика» кількість завантажень в березні виросла на 13% в порівнянні з лютим, але збільшилася всього на 3% в порівнянні з січнем.

Інші швидко зростаючі категорії включають:

  • новини, які виросли на 66% і 65% в порівнянні з лютим і січнем;
  • Health & Fitness, число завантажень збільшилася на 46% в порівнянні з лютим і на 25% в порівнянні з січнем;
  • додатки для підвищення продуктивності додали 38% в порівнянні з лютим і 36% в порівнянні з січнем.

Фото: Reuters

Раніше ми писали про те, що в Індії назвали небезпечним додаток Zoom