Розробники Call of Duty додали на екран завантаження слова з підтримкою руху Black Lives Matter

Студія Infinity Ward підтримала рух Black Lives Matter, оновивши екран завантаження в іграх Call of Duty: Modern Warfare і Warzone, пише Engadget.

«Наше співтовариство страждає. Системна нерівність, яку відчуває наше співтовариство, знову в центрі уваги. Call of Duty і Infinity Ward стоять за рівність і інклюзивність. Ми проти расизму і несправедливості, яку терпить наше чорне співтовариство. Поки не відбудуться зміни і Black Lives Matter, ми ніколи не будемо тим співтовариством, до якого прагнемо», – йдеться в словах підтримки.

У Engadget відзначають, що нова заставка є в версії гри для PS 4, але не на ПК. Вона з’являється кожного разу при запуску матчів, різних завантаженнях і при переході з однієї гри в іншу.

Infinity Ward обіцяє й інші заходи по боротьбі з расизмом. Компанія вже призупинила випуск 4-го сезону після вбивства Джорджа Флойда і наступних загальнонаціональних акцій протесту. Крім цього, студія пообіцяла відслідковувати і виявляти расистські матеріали, а також посилити покарання за расизм.

Нагадаэмо, презентація гри Cyberpunk 2077 перенесена на 25 червня через протести в США

Фото: Infinity Ward