Результати бойкоту Facebook, безпілотні автомобілі від Amazon та «райдужний» дизайн Windows

Акції компанії Facebook впали на 8,3% у п’ятницю після приєднання рекламодавця Unilever Plc до бойкоту соцмережі. Статки глави Facebook Марка Цукерберга скоротилися на 7,2 мільярда доларів, повідомляє The Bell.

До бойкоту розміщення реклами у Facebook через недостатню боротьбу з расизмом, мовою ворожнечі та дезінформацією приєдналися понад десяти найбільших світових компаній. Серед них — Coca-Cola, PepsiCo, Upwork, Viber, The North Face.

Компанія Microsoft представила нову тему для Windows 10, оформлену в кольорах ЛГБТ-руху. Елементи нового дизайну показала в Facebook команда Microsoft 365.

Нова тема називається Phantom Pink Pride Edition. Вона оформлена рожевим, блакитним, ліловим та білим кольорами. У команді Microsoft 365 кажуть, що на створення нової теми їх надихнула тема рівності руху ЛГБТ.

Компанія Amazon за 1,2 мільярда доларів купить стартап Zoox Inc, що займається розробкою безпілотних автомобілів, повідомляє Reuters. Разом з Zoox Amazon планує створити парк безпілотних таксі, склавши конкуренцію Waymo, що належить материнської компанії Google, Alphabet. Amazon зможе використовувати Zoox для створення безпілотних авто Aurora Innovation, які використовуватимуться для доставки товарів.