Revolut Bank став ліцензованим банком в Латвії

Британський фінтех-стартап Revolut почав свою офіційну банківську діяльність в Литві. Тепер клієнти онлайн-банку отримають можливість безпечного використання депозитних рахунків, кошти на яких будуть захищені місцевою компанією, що займається страхуванням вкладів та інвестицій споживачів фінпослуг. Про це повідомляє PaySpace.

У найближчих планах компанії – надання споживчих кредитів і кредитні карти, а влітку – розширення банківських послуг в інших країнах Європи. Литовським клієнтам незабаром представлять версію додатка Revolut Junior, яка дозволить відкрити рахунок для дітей 7-17 років.

В кінці 2018 року Revolut отримав європейську банківську ліцензію від Банку Литви і Європейського центобанка (ЄЦБ). У червні 2019 року колишній топ-менеджер SEB Bank і Scotiabank Віргіліюс Міркес зайняв посаду виконавчого директора Revolut Bank.

Надалі Revolut планує розширити діяльність у Центральній і Східній Європі, використовуючи литовський офіс в якості свого стратегічного центру в цьому регіоні. Зараз в ньому працює понад 170 співробітників, які займаються банківськими операціями, підтримкою клієнтів і маркетингом.

Нагадаємо, IBOX Bank став принципальним членом Mastercard

Фото: з відкритих джерел