Президент«Київстар» очікує запуск 5G в Україні в 2023 році

Президент«Київстар» Олександр Комаров в інтерв’ю виданню AIN.ua повідомив, що бездротовий інтернет в метрополітені Києва буде запущений в кінці 2020 року, а в 2023 році в Україні може стартувати комерційне використання 5G, пише Економічна правда.

«Я вважаю, що десь у 2022 році повинні пройти аукціони на частоти та ліцензії, і десь з 2023 року почнеться будівництво, точніше комерційна експлуатація мереж 5G. Я не дуже вірю в якесь масштабне, килимове будівництво 5G по Україні. Занадто низький купівельний попит, тобто об’єктивно, ми країна з найнижчим чеком в Європі від одного абонента», – розповів Комаров.

За словами Комарова, завдяки «карантинному» простою метрополітену, роботи по обладнанню інфраструктури мобільного інтернету випереджають графік на один квартал.

«Початковий план – перший квартал наступного року. Поки ми вже по тим темпам, за якими ми рухаємося, всі три оператора, то виходимо на останній квартал цього року. Тобто я поки не кажу грудня це або листопада, але ми десь вже один квартал виграли. Тут карантин мав позитивний ефект – ми змогли будуватися, поки метро «простоювало», – підсумував топ-менеджер.

Нагадаємо, «Київстар» запустив інтерактивну карту дотримання правил самоізоляції

Фото: Київстар