Президент Toyota розкритикував компанію Tesla

На зустрічі з акціонерами президент Toyota Motors Акіо Тойода поділився своєю думкою про конкуренцію з корпорацією Tesla.

Він визнає успіх Tesla, але вважає, що оцінка і ринкова капіталізація американської компанії не відображають «реального» бізнесу в порівнянні з великими обсягами виробництва і продажів Toyota.

Тойода порівняв бізнес Tesla з рестораном, який тільки рекламує свої рецепти, а Toyota – з рестораном, який вже обслуговує клієнтів.

«Бізнес Tesla – якщо бажана така аналогія – це кухня і шеф-кухар. Вони поки не створили реального бізнесу в реальному світі. Вони намагаються продавати рецепти. Шеф-кухар каже: «Наш рецепт стане стандартом світу майбутнього!» У Toyota теж є справжня кухня і справжній шеф-кухар, і там вже готують страви. Клієнти, які дуже вибірково ставляться до того, що їдять, сидять перед нами і вже їдять те, що ми приготували» – заявив Тойода.

Також він зазначив, що Toyota виробляє і продає набагато більше автомобілів, ніж Tesla – 100 млн машин вже належать приватним власникам і компаніям. За 2021 фінансовий рік японський автоконцерн планує продати близько 7,5 млн машин. Очікується, що за 2020 Tesla продасть близько 500 тисяч електромобілів.

Нагадаємо, Tesla отримала патент на інноваційний акумулятор для електромобіля