Pornhub підтримає малий бізнес мільярдом безкоштовних рекламних показів

Популярний відеосервіс для дорослих Pornhub запускає глобальну кампанію для малого бізнесу, що забезпечує рекламне місце на один мільярд безкоштовних показів.

Акція під назвою Pornhub «Великий пакет» покликана допомогти власникам бізнесу, які постраждали від пандемії COVID-19. Для участі в ній їм потрібно розповісти на сайті pornhubpackage.com про свою діяльність та проблеми, які принесла їм пандемія, повідомляє Cossa.

«Ми дивимося на те, яким підприємствам все-таки легше прийти в себе після пандемії, і тут розмір має значення – понад 100 000 малих підприємств вже назавжди закрилися через коронавіруса, – зазначив Корі Прайс, віце-президент Pornhub. – Щоб підтримати їх в цей нестабільний час, ми представляємо наш «Великий пакет» для малих підприємств, щоб дати можливість невеликим компаніям вийти на нашу аудиторію з 130 мільйонів щоденних відвідувачів і привернути до себе увагу, яку вони заслуговують під час пандемії».

Взяти участь в кампанії можуть тільки фірми, що мають 100 або менше співробітників. З усіх заявок буде відібрано 100 підприємств, а переможців вибере журі, що складається з керівників відділів маркетингу, реклами і продажів Pornhub.

Нагадаємо, Alibaba запустив проект для підтримки малого та середнього бізнесу