Поповнюй гаманець LeoWallet картою Visa і отримуй 5% кешбеку за кожен платіж

Популярний електронний гаманець LeoWallet і міжнародна платіжна система Visa запустили акцію. З 13 квітня по 3 травня поповнюйте баланс LeoWallet карткою Visa і автоматично отримуйте 5% кешбек за кожен платіж.

Кешбек доступний як існуючим, так і новим користувачам гаманця, а кількість платежів не обмежена (з загальними лімітами на використання електронних грошей національної платіжної системи «Простір» ви можете ознайомитися в розділі «ліміти»). Акція проводиться в рамках програми Visa #поки_ти_вдома, завдяки якій власники карток Visa можуть отримати більше від своїх безготівкових покупок під час карантину. Максимальна сума виведеного кешбеку за місяць з одного гаманця – 500 грн.

Про Visa

Visa, www.visa.com.ua – глобальна компанія платіжних технологій, що забезпечує доступ до мережі електронних платежів для власників карток, торгово-сервісних підприємств, фінансових і урядових установ в більш ніж 200 країнах і територіях. Глобальний процесинг VisaNet може обробляти більше 65 тис. транзакцій на секунду.

Про LeoWallet

LeoWallet, www.leowallet.net – український електронний гаманець, створений на базі продукту електронні гроші НПС «Простір». Для реєстрації в LeoWallet потрібен тільки номер мобільного телефону. Емісію електронних грошей здійснює АБ «Укргазбанк» – державний комерційний банк, який існує з 1993 року.