Південна Корея інвестує в розробку 6G $170 млн. Пілотний проект запланований на 2026 рік

Уряд Південної Кореї затвердив стратегію розвитку технології мобільного зв’язку шостого покоління або 6G. При цьому мережі 5G тільки почали поширюватися по світу.

Теоретична пропускна здатність мережі 5G значиться в межах 20 Гбіт/с. Однак, на практиці така швидкість залишається все ще недосяжною. Очікується, що показники швидкості мереж 6G будуть вище в 50 разів – близько 1 Тбіт/с, а рівень затримок зменшиться на порядок.

З 2021 року протягом п’яти наступних років, Південна Корея планує інвестувати в дослідження і розробку технологій зв’язку 6G близько $170 млн. На 2026 рік заплановано запуск пілотного проекту в сфері 6G.

Для проекту вже сформовані п’ять основних напрямків застосування: цифрова охорона здоров’я, включаючи дистанційну хірургію; імерсивні контенти і засоби голографічного конференцзв’язку; самокерований транспорт, включаючи автомобілі, що літають; «розумні» міста; «розумні» фабрики.

За розрахунками південнокорейських дослідників, комерціалізація мереж 6G почнеться в країні не раніше 2028-2030 років. Планується, що такі інноваційні сервіси будуть активні на висоті до 10 км над землею.

Нагадаємо, Samsung прогнозує старт комерційного використання 6G з 2030 року