Підсумки 2020 року від IBOX Bank: 133 млн грн прибутку і триразове збільшення коштів бізнес-клієнтів

IBOX Bank на своєму сайті відзвітував про фінансові результати 2020 року. За попередній рік банку вдалося показати значне зростання за всіма основними показниками, а також запустити перші сервіси в рамках нової стратегії роботи.

Основні результати

За даними прес-служби IBOX Bank, розмір чистих активів за 12 місяців 2020 року перевищив позначку 2 млрд грн – це на 66,1% більше показників 2019 року.

Традиційний для транзакційного банку зростання показує сегмент юридичних осіб: за 2020 рік обсяг коштів корпоративних клієнтів зріс майже втричі у порівнянні з 2019 роком.

«Ми продовжуємо послідовно впроваджувати нашу нову стратегію роботи і масштабувати свою діяльність. Лояльна тарифна політика та гнучкий підхід до роботи з різними нішами бізнесу дозволяє залучати клієнтів з високою динамікою розвитку бізнесу. Фінансовий результат у 133 млн грн, характерний для групи середніх банків з українським капіталом, є більш ніж показовим», – заявила в.о. Голови правління IBOX Bank Світлана Голяк.

Проекти і розвиток

IBOX Bank активно впроваджує стратегію транзакційного бізнесу. За 2020 рік банку вдалося стати принципальним членом в платіжних системах Mastercard і Visa. Це дозволило АТ «АЙБОКС БАНК» запустити інтернет-еквайринг для бізнесу.

Крім того, в IBOX Bank почали більш активно працювати з фізичними особами. За 2020 рік банк збільшив обсяг депозитів фізосіб на 43,5%. Оновлено дизайн карткових продуктів, відкрито три нових відділення в Одесі, Львові та Дніпрі, також підписано договір про партнерство з Ощадбанком. Він дав можливість безкомісійного зняття готівки до 10 000 грн у банкоматах «Ощадбанку» з карток IBOX Bank.

«Навіть незважаючи на пандемію COVID-19, 2020 рік став би для IBOX Bank роком великих змін. Ми провели величезну роботу по оптимізації процесів банку: готуємося перейти на електронний документообіг, оновлюємо контакт-центр для бізнесу та фізичних осіб і на низькому старті щодо включення електронних гаманців від Apple і Google. Наступний крок – звичайно ж, додаток, запуск якого буде вестися поступово і з увагою до зворотного зв’язку клієнтів», – розповів голова Департаменту інновацій IBOX Bank Дмитро Яковлєв.

Нагадаємо, за описані вище досягнення 28 жовтня 2020 року Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ» визнав АТ «Айбокс Банк» найкращим nранзакційним банком 2020 року.