Під час заворушень в Капітолії викрали ноутбук спікера Ненсі Пелосі з метою продати його Росії

Згідно з даними ФБР, один з прихильників Дональда Трампа, який увірвався 6 січня в Капітолій викрав ноутбук спікера Конгресу Ненсі Пелосі з наміром продати його російському уряду.

ФБР підозрює Райлі Джун Вільямс, яка згідно з записами з камер відеоспостереження перебувала в кабінеті Пелосі в момент крадіжки. Також правоохоронцям стало відомо про план крадіжки ноутбука і передачі його контакту в Росії, який потім зв’яжеться з урядом країни.

Вільямс була визначена британськими ЗМІ в минулі вихідні, а ФБР підтвердили посвідчення особи з фотографії з водійських прав. В опублікованих відеороликах Вільямс направляє бунтівників до місця розташування офісу Пелосі, що узгоджується з ідеєю обшукати офіс.

Колишній знайомий Вільямс повідомив поліції, що вона планувала вкрасти ноутбук спікера Пелосі з наміром продати його уряду Росії.

«[Свідок] заявив, що Вільямс мала намір відправити комп’ютер своєму другові в Росію, який потім планував продати пристрій СЗР, службі зовнішньої розвідки Росії», – йдеться в письмових свідченнях. «За словами [свідка], передача комп’ютерного пристрою в Росію зірвалася з невідомих причин, і Вільямс все ще має комп’ютерний пристрій або знищила його. У цій справі ведеться розслідування », – йдеться в заяві ФБР.

Нагадаємо, розробник створив інтерактивну карту штурму Капітолію на основі відео з Parler