Під час пандемії українці стали частіше користуватися державними онлайн-послугами

Внаслідок пандемії коронавіруса державними онлайн-послугами стали користуватися в 5 разів більше українців. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Пандемія трансформувала поведінку українців, що сприяло цифровізації країни. За статистикою, бачимо значне зростання доступу до державних послуг онлайн в Україні. З 2019 по 2020 рік кількість громадян, які користуються інтернетом для взаємодії з державними органами, зросла в 4-5 разів. Це обумовлено запуском програми та порталу «Дія», яким вже встигли скористатися понад 10 млн осіб», – зазначив Федоров.

За даними Мінцифри, з моменту запуску в квітні мобільного застосування для контролю самоізоляції «Вдома» їм скористалися понад 720 тисяч осіб.

У грудні 2020 року на порталі і в додатку «Дія» з’явилася послуга з оформлення матеріальної допомоги для ФОП і найманих працівників під час пандемії. Цією послугою скористалися близько 480 тисяч українців.

Нагадаємо, у ВР зареєстрований законопроект, що зобов’язує провайдерів розкривати дані про діяльність користувачів в інтернеті