Павло Дуров заявив про співпрацю Telegram з 17 країнами в боротьбі з коронавірусом

Павло Дуров заявив про те, що на час пандемії коронавірусу Telegram зробить виняток і піде на співпрацю з урядами 17 країн, повідомляє Forklog.

У своєму Telegram-каналі Дуров написав, що його месенджер «не дуже відомий тим, що співпрацює з урядовими чиновниками, але в такий час було вирішено зробити одне виключення, щоб допомогти поширювати підтверджену інформацію про вірус».

Telegram верифікував вже 17 офіційних каналів міністерств охорони здоров’я різних країн і очікує нові заявки. Додаток буде публікувати актуальні дані і статистику цих країн. Серед них є і Укріїна.

Також мільярдер передрік, що навіть після перемоги людства над коронавірусом, світ не стане колишнім.

«Нинішня пандемія – це загроза для всього нашого виду. Коли вона закінчиться, світ не повернеться до нормальності. Можливо, ми станемо свідками цивілізаційного зрушення, який торкнеться цілих поколінь. У наших силах зробити так, щоб новий світ, який ось-ось народиться, був найкращим місцем, ніж той, який ми залишаємо позаду», – вважає Дуров.

Крім цього, Telegram реалізує ще кілька проектів для протидії коронавірусу і його наслідкам. Серед них – заходи щодо вирішення проблеми освіти в умовах ізоляції.

«Це шанс для людей використовувати свій час в ізоляції, щоб створити кращу версію себе, і шанс для технологій довести свою цінність для людства», – закликлав Дуров

Нагадаємо, у Telegram тепер можна групувати чати і канали в папки

Фото: Reuters