Огляд периферії для геймерів: миша Lenovo Y Gaming Precision Mouse та гарнітура Lenovo Legion H300 Gaming Headset

«Процес» продовжує огляд геймерської техніки від Lenovo. У сьогоднішньому матеріалі — ігрова миша Lenovo Y Gaming Precision Mouse та навушники Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset. У першому огляді ми випробували на навантаження ноутбук IdeaPad L340 Gaming.

Миша

Якщо ігровий ноутбук від Lenovo, про який писав «Процес», не виглядає як типовий геймерський ноут, то мишка втілює ігровий дизайн. У неї збільшений у порівнянні зі звичайною мишею корпус: 135 х 84 х 41 міліметрів, вугластий дизайн та «обов’язкове» червоне підсвічування. Буква Y у назві миші якраз пов’язана з Y-видним прорізом, що світиться, на корпусі.

Миша Lenovo Y Gaming Precision Mouse у руці лежить зручно, кліки на основних та додаткових кнопках відпрацьовує без затримок. Через великий розмір ергономічна форма, покликана давати додаткову зручність, не може проявити себе у повній мірі. Миша явно призначена для великої руки, тому грати або працювати з нею абсолютно всім ми б не радили.

Велика частина поверхні миші покрита гладким матовим пластиком, лише під великим пальцем й під мізинцем — текстурована поверхня. У комплекті — стандартні права та ліва кнопки, велике колесо прокрутки з м’якого пластику, кнопка вибору DPI у центрі миші (для кожного нового рівня на ній загоряється смуга підсвічування, але вона гасне за кілька секунд — такий індикатор не несе великої користі), дві кнопки на лівій грані та дві кнопки для великого пальця.

Миша налаштовується спеціальним ПО Lenovo Y Gaming Precision Mouse. Ця програма дозволяє присвоїти кнопкам команди, налаштовувати DPI та підсвічування.

Якщо миша від Lenovo здасться гравцеві занадто легкою, це можна виправити — у комплекті до неї йдуть чотири грузика по 50 грамів кожен, які можна вставити в отвір на дні мишки.

Гарнітура

Навушники Lenovo Legion H300 Gaming Headset, як і ігровий ноутбук IdeaPad L340 Gaming, виконані у стриманому стилі. Кількість яскравих акцентів в них мінімальна, і всі вони — синього кольору. Це чорно-синє обплетення дротів та маркування лівого та правого навушника на внутрішній стороні чаші двома буквами: L та R.

Оголів’я та кріплення чашок виконані з металу, внутрішня сторона оголів’я оббита м’яким матеріалом. Форма навушників хоч і не дозволяє домогтися повної шумоізоляції, але значно знижує рівень зовнішнього шуму — майже не чутно навіть натискання на клавіші.

Мікрофон гарнітури кріпиться на гнучкій ніжці та в неактивний час ховається у лівій чашці гарнітури. Довжина кабелю в 1,8 метра дозволяє свободу руху в рамках робочого або ігрового місця.

Гарнітура оснащена 50-міліметровими динамічними випромінювачами з неодимовими магнітами, які видають звук у діапазоні 20 Гц – 20 кГц. Опір навушників становить 32 Ом, а чутливість — 99 дБ.

Гарнітура дозволяє ізолюватися від зовнішнього світу у грі завдяки системі шумозаглушення, але для прослуховування музики навряд чи підійде, частина високих частот навушники втрачають. А ось мікрофон записує звук з гарною якістю, без сторонніх шумів.