Oculus розробляє полегшену версію своєї VR-гарнітури

Компанія Oculus, що входить до складу Facebook, розробляє нову версію VR-гарнітури Oculus. Модель Quest буде компактніше і зручніше попередниці, пише видання IXBT з посиланням на Bloomberg.

На тлі підвищення попиту на VR-гарнітуру під час карантину Facebook намагається прискорити розробку Quest, однак труднощі, викликані пандемією COVID-19, роботу уповільнюють.

У новій версії Oculus зробили контролери більш зручними і підвищили частоту оновлення зображення з 60 Гц до 90 Гц. Також вона отримала чотири зовнішні камери (в Rift їх було 5), що підтримують 6 ступенів свободи – це дозволяє користувачам озиратися в будь-якому напрямку і йти в віртуальному просторі, як в реальності.

Як і в попередній моделі, Quest буде оснащений кабелем Oculus Link, що підключає гарнітуру до комп’ютера для збільшення продуктивності.

Oculus планували випустити свою VR-гарнітуру в кінці цього року, однак COVID-19 негативно вплинув на процес розробки і глобальний ланцюг поставок. Ймовірно, випуск гаджета буде перенесений на 2021 рік.

Фото: Reuters