Редизайн Tesla Model S. Як він виглядає

У своєму останньому звіті про доходи компанія Tesla показала дизайн нової моделі Model S. На рендера зображений салон електромобіля, що більше нагадує дизайн Model Y і Model 3. Оновлений дизайн також буде доступний для Model X.

Виробництво нової моделі Tesla S почнеться вже в першому кварталі 2021 року. Вже зараз нові Model S та Model X можна замовити на сайті Tesla, а перші поставки заплановані на квітень 2021-го.

Перед водієм тепер стоїть збільшений горизонтальний екран, а ззаду встановлено екран для пасажирів. З обох екранів є доступ до розважальної системі потужністю 10 терафлопс. Для тих, хто не вміє підраховувати продуктивність в цих одиницях — цього достатньо, щоб грати в третього «Відьмака» та Cyberpunk 2077.

У Tesla також поділилися зображенням моделі S Plaid з трьома двигунами nf максимальною швидкістю 322 км/ujl. Вона з’явиться пізніше e 2021 році. Як стверджують в Tesla, Model S Plaid+ за 138 490 доларів зможе проїхати близько 840 кілометрів без підзарядки.

Обидві оновлені Model S і Model X оснащені новою трансмісією та акумуляторною системою, а також оновленим дизайном та іншими покращеннями. Нещодавно представлена ​​модель X Plaid за потужністю відповідає 1020 кінським силам, а її ціна починатиметься від 119 990 доларів.

У січні в Tesla оголосили про плани модернізувати завод у Фрімонті (Каліфорнія), щоб підготуватися до виробництва нових Model S і Model X. Виробництво планують почати до квітня 2021 року.

За матеріалами Engadget