Маск вирішив написати книгу. Про що вона буде

Ілон Маск збирається написати книгу про дві свої найбільші компанії — Tesla та SpaceX. Мільярдер анонсував книгу минулої суботи, як водиться, у Twitter. Анонс розтягнувся на три твіти: «Час розповісти історію Tesla та SpaceX», «Про Землю та Марс» та «Вивчені уроки».

Багато хто з 46-мільйонної аудиторії Маска не зрозуміли, що мова йде про книгу. Це довелося уточнювати, і одному з користувачів Маск таки підтвердив написання книги. Інший користувач запропонував Маску випустити регулярний подкаст, схожий на інтерв’ю Clubhouse, яке він провів 31 січня з генеральним директором Robinhood Владом Теневим.

Минулого вівторка Ілон Маск був готовий попрощатися з твіттером, але не витримав і повернувся через два дні, щоб написати, що подкаст «не так вже й простий».

Бізнесмен також поділився планами на зміст книги – вона розповість про «два десятиліттях напруженої роботи» над Tesla та SpaceX. У хід підуть старі нотатки, електронні листи та повідомлення.

Це не перший анонс книги Маска. Востаннє Маск анонсував книгу у 2019 році, заявивши, що рання історія його кар’єри «одного разу може стати книгою». Бізнесмен додав, що робота над книгою зможе відволікти його від SpaceX, Tesla і Neuralink.

Поки неясно, як Маск знайде час на написання книги – бізнесмен одночасно є генеральним директором SpaceX і Tesla, засновником The Boring Company та співзасновником OpenAI і Neuralink. Розповідаючи про доходи Tesla за IV квартал 2020 року 27 січня, Маск поділився планами залишитися генеральним директором Tesla ще на кілька років. При цьому бізнесмен хоче мати «трохи більше вільного часу».

Бізнесмен південноафриканського походження, нині найбагатша людина у світі, як відомо, працює від 85 до 100 годин на тиждень та спить по шість годин на добу.

Автобіографія Маска не буде першою книгою про його кар’єру. Журналістка Ешлі Венс ще у 2015 році опублікувала книгу про нього під назвою «Ілон Маск: Tesla, SpaceX та пошуки фантастичного майбутнього». Венс стежила за Маском протягом року, щоб зрозуміти, як він проживає своє життя.